Instalacje wody pitnejSystemy wody pitnej to systemy ultrafiltracji (0,0001 mikrona), stosowane do usuwania szkodliwych soli z organizmu wody. Wśród innych istniejących słonej wody, najbardziej niebezpieczne są azotyny i azotany. Azotanów (NO 3) jest istotnym źródłem azotu (N) w odniesieniu do roślin. Kiedy nawozy azotowe są używane do wzbogacania gleby, azotany mogą być noszone przez deszcz, nawadniania i innych wód powierzchniowych przez wody gruntowe. Azotany są składniki chemiczne, bez koloru, zapachu i smaku. Nawozy azotowe są numer jeden źródłem azotanów w wodzie do picia, podczas gdy drugi głównym źródłem są odpady ludzkie i odchodów zwierzęcych. Mogą one przyczynić się do skażenia wody pitnej, zarówno miejskich i tych butelkach.

Azotany niebezpieczeństwo dla korpusu polega na tym, że w wyniku różnych zmian, są przekształcane w nitrozoaminy i nitrozamide posiadających właściwości rakotwórczych.

aKT-RO-50 - Jest to system, który wykorzystuje wody pitnej filtracji membranowej jako główny gęstości elementem osmotycznego 0,0001 mikrona. Membrana ta jest woda oczyszczona do usunięcia 90% soli w wodzie. W związku z tym system filtracji wody staje fada i zamknąć specyfikacji czystej wody, tak, że zostaną ponownie w minerały wody pitnej, jak wapnia i magnezu przez filtr remineralizacji.KT-RO-50 zaleca się stosowanie wody do picia, gotowania i ultrafiltracji wody pralka, owoców, ponieważ jest to dość kłopotliwe, filtrowanie zbiornika 8 litrów w ciągu około 35-40 minut.

W celu uzyskania dalszych informacji, proszę wysłać zapytanie adres office@karetech.pl i w krótkim czasie jednym z naszych konsultantów specjalizujący się w tym produkcie skontaktuje się z Tobą.

.