Sterylizator wody80% chorób spowodowanych złą jakość wody. "(Ludwik Pasteur). Woda jest niezbędna dla organizmu ludzkiego. Od najdawniejszych czasów osady ludzkie powstały wzdłuż rzek lub w pobliżu źródeł wody.
Ludzki dzienne zapotrzebowanie wody wynosi około 1,5-2 litrów spożywane jako takie, ale do mycia ciała i innych potrzeb gospodarstwa domowego, człowiek zużywa około 150-200 litrów wody dziennie.
Sterylizatory lampy UV (UV) są specjalnie zaprojektowane w celu usunięcia wody z bakterii, wirusów, glony, pierwotniaki, formy itd..
Dezynfekcja, sterylizacja wody jest naturalnie przez napromieniowania ultrafioletowym, długość fali 254 nm, bez chemikaliów i bez wytwarzania odpadów niebezpiecznych.
Najtańszy i najbezpieczniejszy sposób dezynfekcji wody. Chroni swoją rodzinę 24 godzin od 24 lat.

Nie istnieje niebezpieczeństwo przedawkowania.Skład chemiczny wody pozostaje niezmieniona. Łatwy w instalacji i utrzymaniu.

aKT-UV-55 -Jest wysoka wydajność sterylizacji niszczy 99,9% bakterii w wodzie. Ze względu na moc lampy 55W Philips jest w stanie zapewnić sterylizowane wodą przez 4-6 odbiorców domowych. Wydajny system sterylizacji UV jest ściśle powiązany skład chemiczny wody. Aby uzyskać maksymalną sprawność wody należy przesączono osad i zanieczyszczenia, zmiękczona, a następnie przepuszcza się przez system UV, która ma być dezynfekowana. KT-UV 55 jest zaprojektowany do 1 ", aby nie zmniejszać przepływ wody i ciśnienia w domu. Lamp Philips jest przeznaczony do pracy 8000 godzin. Po tym czasie, zaleca się zmieniać w miarę jak traci intensywności, a nie posiada tak samo skuteczne. Drosera że zasila lampy jest wyposażona w alarm wizualny, który wskazuje działanie urządzenia.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat sterylizatora UV KT-55, wyślij nam zapytanie office@karetech.pl adres i w krótkim czasie jednym z naszych konsultantów specjalizujący się w tym produkcie skontaktuje się z Tobą.

.