Systemy zmiękczania wodyTwardość wody jest poważnym problemem w leczeniu wody. Twardość wpływa zarówno wyroby sanitarne w domu i zdrowie członków rodziny.Zmiękczona woda stanowi unikalne uczucie, pozostawiając skórę miękką i jedwabistą ubrania są puszyste niż kiedykolwiek, włosy są miękkie i łatwe do ustawienia, baterii plamy woda, prysznice, lustra, itp.. Będzie nieistniejące, nawet zmniejszyć zużycie energii ze względu na straty energii spowodowane osadzaniem się kamienia w kotle.

aKT SOFT 13 -To wydajność zmiękczania, solidny zbudowany z wysokiej jakości komponentów. Ma bardzo dobre zużycie soli / wody miękkiej i ze względu na wielkość systemu regeneracji, zapewniając jednocześnie konsumentom wody zmiękczonej całej operacji. Sprzęt używany w żywicy żywności zmiękczania wody, zapewniając w ten sposób można uzyskać wodę pitną po zmiękczania. Pojemność 25 kg soli zapewniają dużą autonomię, eliminuje stres spowodowany beneficjentowi.

Aby dowiedzieć się więcej informacji na ten temat wam o tym, jak i rozmiary zmiękczania sprzętu, prosimy o kontakt z jednym z naszych konsultantów.

.

KT SOFT 25 -Jest to potężny środek zmiękczający, bardzo wytrzymałe, z komponentów wysokiej jakości, wysokiej wydajności filtracji, aby skutecznie usunąć twardość. Ma bardzo dobre zużycie soli / wody miękkiej i ze względu na wielkość systemu regeneracji, zapewniając jednocześnie konsumentom wody zmiękczonej całej operacji. Sprzęt używany w żywicy żywności zmiękczania wody, zapewniając w ten sposób można uzyskać wodę pitną po zmiękczania. Pojemność 50 kg soli zapewniają dużą autonomię, eliminuje stres spowodowany beneficjentowi. Aby dowiedzieć się więcej informacji na ten temat wam o tym, jak i rozmiary zmiękczania sprzętu, prosimy o kontakt z jednym z naszych konsultantów.