CEO

CEO KARETECH WORLD SOLUTIONS

KARETECH World Group została założona w 1989 roku. Nasza strategia jest wejść na rynek systemów filtracji wody, osadów, zmiękczanie, oczyszczania i sterylizacji przy użyciu materiałów organicznych i technologie przeplatają się w UE.

Z misją, która określa priorytety klienta, znalezienie najlepszego rozwiązania dla nich priorytetem.
Definiujemy przystosowania, perfekcjonizm i siłę, aby szukać i znajdować rozwiązania. To, w połączeniu z entuzjazmem i wytrwałości naszego zespołu młodych inżynierów może wymagać tylko jeden kurs - jeden w górę. Biorąc pod uwagę różnorodność i innowacje jako priorytetowe, naszą ambicją jest oferowanie najlepszych usług w cenie - wskaźnik jakości.


Systemy dostawcze i montażowe i urządzenia do filtracji domowych i przemysłowych, leczenia, zmiękczania wody pitnej i sterylizacji żadnej odpowiedzialności i / lub składników pojemności.

 

Oferujemy również fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę dla każdej konserwacji systemów filtracyjnych, sterylizacji, zmiękczania wody lub odchlorowywania wody!


Aby rozwiązać problemy z powodu licznych chemicznych i bakteriologicznych zanieczyszczeń obecnych w wodzie pitnej, na wniosek potencjalnych klientów i inwestorów zespół projektantów i inżynierów technologów Karetech oferuje wiedzę techniczną i wykonanie.

Własne lub te stosowane technologie, maszyny i urządzenia wykorzystywane pomaga rozwiązać wiele problemów spowodowanych złą jakością wody w sieci dystrybucyjnej.

Podczas ekspertyzy i doceniamy stosowania niniejszej propozycji technologicznych dla niego, wraz z powrotem do prezentacji na obliczeniach inwestycyjnych, a także wszelkie materiały, które pojawiają się w systemie.

Nasze produkty i usługi będzie Ciebie i Twoją rodzinę wiele lat eksploatacji, bezpieczeństwa i satysfakcji gwarantujemy.


Nie ryzykuj zdrowia swojej rodziny nigdy nie zaniedbując oferta produktów i usług naszej firmy!

 

.
 • Siedziba główna - Europa
  www.karetech.eu
  office@ karetech.eu
  Polska
  www.karetech.pl
  office@karetech.pl
  Rumunia
  www.karetech.ro
  office@karetech.ro

 

 

 

water